Java Hry ke Stažení Zdarma

Sháníte nějakou novou java hru na váš mobilní telefon? V tomto článku najdete krátký popis jak a kde stáhnout z internetu java hry, a na co si dát při stahování her pozor.

240x400 Java hry

Java hry si můžete do mobilu nahrát z mnoha internetových stránek. Spolu s hrami jsou vám zde nabízeny také tapety, vyzvánění, mp3 a na některých stránkách i filmy a seriály. Máte na výběr s her logických, skákaček, stříleček, postřehových, bojových, simulátorů, strategií, adventur, atd.

240x320 Java hry

Na některých stránkách vám stačí kliknout na vybranou hru a ta se začne stahovat, jinde vás tlačítko stáhnout pošle na další stránky, kde musíte znovu kliknout na downland. Problém bývá v tom, že požadována hra již není v nabídce a musíte hledat dál anebo není kompatibilní právě s vaším mobilem. U java her je totiž vždy napsané, pro které mobily je navržena. Naštěstí u některých her si můžete vybrat z několika rozlišení a tak bude fungovat i ve starším typu mobilu.

128x160 Java hry

Mezi oblíbené java hry patří například Need for speed, Simpsonovi, Harry Potter, Prince of Persia, Fotball, The Sims, a mnoho dalších.


Stažení Zdarma:


Informace ze světa stahování zdarma vám přináší server ke-stažení-zdarma.cz.
Copyright Martin Koutný 2008-2021